GARANTİ ŞARTLARI
enderspor.com sitesinde satılan tüm ürünler ithalatçı veya üretici firmaların garantisi altında satılmaktadır. Arızalı ürünler ile ilgili olarak 'iade ve değişim' bölümünü inceleyebilir veya 212 655 68 00 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

İade Şartları

Satın alınan ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. Ancak ürünü teslim ederken ürünün faturası, ambalajı, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi gerekmektedir. Bu kurallardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmez.

Ürünün, iade şartlarına uygun şekilde iade edilmesi halinde ürün tutarı iade edilir. Yapılan iadenin hesabınıza yansımasi ise çalıştığınız bankaya göre 1-3 hafta sürmektedir.

Ürünü göndermeden önce iade talebinizi ''İletişim bilgileri'' bölümünde bulunan ''İade ve Arıza Bildirim Formu''nu detaylı doldurarak bildirmeniz gerekmektedir. Bu form tarafımızca incelenerek tarafınıza onay verilecektir. Bu onayı aldıktan sonra ürünü iade ediniz.

İade edilen ürünlerde kargo ücreti gönderene aittir.