Risport

Risport

kategorisinde25 adet ürün bulunmuştur
    İtalyan paten üreticisiRisport,1808 yılından günümüze kadarbuz pateni vehockey patenleri üreterek büyümüştür. Montebelluna işçiliği kullanılarak mükemmel ürünler tasarlayan firma Venedik geleneklerini patenlerine yansıtmıştır. Modern teknolojileri sektöründe ilk kullanan Risport markası rakiplerini her anlamda geçmeyi başarmıştır.Risport buz patenini sizlerle buluşturan Ender Spor güvencesiyle mükemmel İtalyan tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

    Risport buz pateni modellerinde yüksek bir esneklik seviyesine sahip,üç boyutlu bir kumaş üzerinde çalışarak,kalınlık nedeniyle değişikliklere uğramadan kumaş performansını etkilemeden maksimum konfor sağlayan ürünler tasarlamaktadır. Üst kısmında bulunan özel mikrofiber katman yüksek derecede nefes alabilen olmasının yanı sıra aşınmaya karşı dayanıklı ve üstün teknik özelliklere sahip,olağanüstü hafifliği ile dikkat çekmektedir. Amatör,yarı profesyonel ve profesyonel sporculara hitap eden buz pateni modelleri,her sporcu seviyesine uygun olarak üretilmektedir.

    Buz pateni yapmak isteyenler için Risport marka buz pateni modelleri bir arada toplanıyor.Buz pateni ayakkabılarının beyaz ve siyah renklerini bulabileceğiniz gibi,farklı tasarımlarda modellere de rastlayabilirsiniz. Hem çocuk hem de yetişkinler için ayrı olarak tasarlanan koleksiyonumuz sporseverlerin beğenisini kazanmıştır. Her bütçeye hitap edenbuz pateni ayakkabısı modellerini inceleyebilir,avantajlı fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz. Buz pateni dışında,buz pateni aksesuarlarını da bulabileceğiniz sitemizde,Risport bıçak setleri ile performans ve direnç açısından en gelişmiş talebi karşılayabilen patenleri gerçekleştirmek için önde gelen bıçak üreticileriyle işbirliği yapmaktadır. Tek bıçaklı modellerde denge sorunu yaşanabilirken çift bıçaklı modeller dengede durmayı kolaylaştırmaktadır. Rengarenk Risport paten çantaları ile patenlerinizi hem taşıyabilir,hem de muhafaza ederken renkli bir görünüm sergileyebilirsiniz. Gündelik kullanıma uygun olan çantalar çok yüksek kalitede üretilmiş olup,omuz askısı,fermuarlı cepler,cep telefonu taşımanızda kolaylık sağlayan cepleri bulunmaktadır. Risport marka buz pateni ve aksesuarlarını incelemek,havanızı atmak için hemen harekete geçin.