KURUMSAL ve TOPTAN SATIŞ

KURUMSAL VE TOPTAN SATIŞ


Ender Spor, bünyesinde bulundurduğu markalar ve 50 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin en kapsamlı spor malzemeleri tedarikçilerindendir. Bu yüzden her sezon, tüm liglerden farklı branşlarda onlarca kulüp, okul, spor salonu ve resmi kurum malzeme tedariğinde Ender Spor’u tercih etmektedir. Ender Spor ile kulübünüzün, kurumunuzun veya işletmenizin spor malzemesi ihtiyacı her ne olursa olsun, aradığınız birçok ürüne ve ekipmana ilk elden ulaşır, kaliteli ürünü uygun fiyatlara ve Ender Spor güvencesi ile satın alırsınız.

Kurumsal satış ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuzun için en uygun ürün seçeneklerini oluşturur ve fiyatlandırır. Toplu alım fiyat avantajlarından yararlanmak için bizi arayın.


KURUMSAL İLETİŞİM

 

  • E-Mail:[email protected]
  • Tel:0 212 630 00 63
  • Adres:15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No:12  Güneşli / İstanbul

 


HİZMET KALİTESİ ve FİYAT AVANTAJLARI


Ender Spor 50 yıllık tecrübesi ile müşterilerine ve tüm sporseverlere en iyi ürün ve hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Kurumsal müşterimiz olarak, ihtiyacınız olan tüm spor ürünlerini ilk elden temin edebilir, kurumsal müşterilerimize özel fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.


ÜRÜN ÇEŞİDİ


Türkiye’nin en kapsamlı toptan spor malzemesi tedarikçilerinden olan Ender Spor, birçok Dünya markasının Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir. Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm ürün gruplarını, yüzlerce ürün arasından inceleyebilir, takımınız veya kurumunuz için en uygun olanı seçebilirsiniz.


GARANTİ


Satın almış olduğunuz tüm ürünler Ender Spor güvencesi altında satılmaktadır.


ÜRÜN KALİTESİ


Ender Spor’un sunduğu ürün koleksiyonları deneyimli ekibimiz tarafından uzun çalışmalar neticesinde seçilir. Sunduğumuz tüm ürünler, kalite standartlarının üzerinde olup, sporcuların maksimum performans sağlayabilmesi için tasarlanmıştır.


ZAMANINDA TESLİM


Siparişleriniz teklif formunda belirtilen adetlerde ve özelliklerde, yine teklif formunda belirtilen süre içerisinde teslim edilir. Dolayısı ile beklenmedik kötü sürprizler ile karşılaşmazsınız.