Fischer

Fischer

kategorisinde49 adet ürün bulunmuştur
    Kayak sporu denince akla gelen vazgeçilmez markalar arasında yerini alanFischer birçok sporcunun tercih ettiği bir markadır. Avusturya markası olan Fischer kurulduğu günden itibaren yenilikçi yapısını korumuş ve global şirketler gurubu haline gelmiştir. Kayak sporuna yön veren Fischer son teknoloji ürünleriyle Dünyanın bir numaralı markasıdır. Fischer markası 2010 yılından beri Türkiye pazarında hizmet vermekte olup,Dünya markalarını sporseverlerle buluşturan Enderspor tarafından temsil edilmektedir.Kayak takımları,kayak ayakkabıları,kayak malzemeleri üreten markanın yüzlerce ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

    Kayak modellerinde Fischer markası dikkat çekerken hem çocuk hem de yetişkinlere uygun koleksiyonda rengârenk ve desenli modeller ile kayak yaparken de modayı takip edebilirsiniz. Taşınması kolay ve pratik bir kullanım avantajı sunankayak setlerinin en önemli özelliklerinden biri de su geçirmez olmasıdır. Dayanıklı malzemelerden üretilenFischer kayak setleri sporcuların tercihlerini karşılayan modellerle karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen markaların başında olanFischer kayak seti uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılıkta bir üründür. Sizde uzun ömürlü bir kayak seti arayışında iseniz Fischer kayak seti modellerini inceleyebilir,dilediğiniz rengi ve deseni satın alabilirsiniz.

    Kayak yaparken en önemli aksesuar kayak ayakkabılarıdır. Doğru kayak ayakkabısının seçimi hareket kolaylığı sağlarken kayak performansınızı da artırmaktadır.Kayak ayakkabılarında Fischer markasının Fuse,Cruzar,Hybrid,Soma,Mystyle,Viron modelleri göz doldurmaktadır. Kayak yaparken ihtiyaç duyacağınız malzemelerden biri olan sırt çantaları ve seyahat çantaları yeni sezon modellerle kayak malzemeleri kategorisinde yer almaktadır.

    Kayak sporu için oldukça önemli olan malzeme seçimi için ihtiyacınız olan tümkayak malzemelerini sitemiz üzerinden inceleyebilir,Fischer markasının yenilenen koleksiyonunu takip edebilirsiniz. Ücretsiz kargo ikonu bulunan ürünlerde siparişinizi ücretsiz olarak tamamlayabilir tek tıkla adresinize teslim sipariş verebilirsiniz.