Butterfly

Butterfly

kategorisinde43 adet ürün bulunmuştur
    1950 yılında Japonya Tokyo’da kurulanButterfly masa tenis raketlerinde öncü bir marka olmuştur.Butterfly masa tenisi raketleri neredeyse tüm dünyada masa tenisi denilince akla gelen markalardan biridir.

    Günümüzde popülaritesini koruyanmasa tenisi sporunda raket seçimi oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Raket seçiminde oyuncunun oyun stiline uygun olarak raket tahtası ve lastik seçimi belirlenmektedir. Tek bir model herkes için iyi olmamakla birlikte oyun tarzına göre ihtiyaca yönelik özel olarak raket seçilmesi önemlidir. Masa tenisi raketlerinde Butterfly markası ön plana çıkmaktadır. Butterfly raketlerineMichael,Timo Boll,Werner Schlager,Zhang,Jike gibi ünlü masa tenisi sporcularının isimlerini vermiştir. Aynı zamanda hiz ve kontrol özelliklerini ifade eden Bronze,SİLVER,Gold,Platin ve Black ifadeleri kullanılmaktadır.Butterfly markalı tenis raketleri hareket kolaylığı ve hafif olması sebebiyle göz doldurmaktadır. Masa tenisi raketleri arasında farklı renk seçeneği ile ihtiyacınıza uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

    Raket kılıfları,masa tenisi raketlerini korumak ve saklamak için önemlidir.Butterfly raket kılıfları ile raketiniz için gerekli korumayı sağlayabilirsiniz.

    Masa tenisi topları selüloz ya da plastik malzemeden 40mm çapında üretilmektedir. Toplar genellikle 3’lü ve 6’lı olarak yer alırken 100’lü ve 144’lü paketler de bulunmaktadır. Antrenman ve maç topu olarak ayrılmaktadır. Sitemizde bulunanButterfly marka masa tenisi topları ITTF federasyon onaylıdır. Ek yeri bulunmayan seamless toplar kırılmaya karşı daha dayanıklıdır.

    Masa tenisi için ihtiyacınız olan Butterfly marka ürünlere sürekli yenilenen ürün çeşitliliği ve indirimli fiyat avantajıyla sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz sitemize dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın almanın keyfini yaşayabilir,Butterfly kalitesiyle performansınızı arttırmanın heyecanını yaşayabilirsiniz.