Adidas

Adidas

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Dünyanın her yerinde paralel çizili logosu ile bildiğiniz,akıllara gelen ilk marka adidas' tır.

  1924 yılında Almanya' da kurulmuş ve bir dünya markası haline gelmiştir. Marka isminin oluşmasında ise,kurucusu Adolf Dassler’ İn isminden yola çıkılmıştır. Adolf’un kısaltması “Adi” ile soy ismin ilk hecesi "Das" ın birleşmesinden marka adı meydana gelmiştir.

  Dünyada en çok bilinen markalardan birisi olmasının en etkili sebebi,son teknolojiyi takip ederek,Ar-Ge çalışmalarına çok özen göstermesidir. Bu Ar-Ge çalışmalarını ürettiği tüm spor ürünlerinde,spor ayakkabılarında ve spor aksesuarlarında uygulaması sonucu büyük başarı elde etmiştir.

  Bu yüksek maliyetli ve yüksek teknolojik çalışmaların netüricelerini tüm ünlerine uygulayan adidas,Futbol,Atletizim,Basketbol vb bir çok spor branşlarında güçlü bir marka olmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra bir çok dünya Ligi ve turnuvalara sponsor ve tedarikçi marka olarak zirvede yerini almaya devam etmiştir.

  adidas yeni sezon ürün üretiminde,her zaman ki gibi taleplere tam cevap vererek,bir yandan şık tasarımları ile göze hitap ederken,diğer yandan teknik ve kullanım özellikleri ile rahatlık konusunda detaylara yer vererek üretim yapmaya devam etmiştir.adidas spor ayakkabı modellerinde,bayanların fizyolojik yapısına dikkat ederek üretimlerini yapmaktadır. İnsan sağlığı dikkate alınarak üretilen,estetik ve yumuşak yapıyı,güncel moda tasarımları ile bir araya getiren adidas,bayanların tüm isteklerine ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir.adidas erkek spor ayakkabılarında ise rahatlık ve kullanım özellikleri daha fazla ön plana çıkartılmıştır. Ancak bunun yanısıra konfor ve tasarım da daima ön planda tutulmaktadır. Neticede;adidas erkeklerin beklentilerini,adidas kadın ürünleri kadar karşılanması sağlanmıştır.

  Zamanımızda sporun hayatımızda vazgeçilmez bir ihtiyaç ve gereksinim olduğunu kabul eden insanların sayısı gün geçtikte artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için,Aktif spor faaliyetlerinde ya da günlük kullanım için adidas spor ayakkabıları bu akıma kapılan insanlar için geniş bir yelpazeden tercih imkanı sunmaktadır.

  Spor ile modanın önemli olduğunu düşünenler içinadidas spor ayakkabılar,adidas eşofmanlar,adidas çantalar veadidas Aksesuarlar kombin olarak satışa sunulabiliyor. Sporu yaşam biçimi olarak gören ve modanın yeniliklerini arayanlar için adidas eşofman ve adidas çantalar incelenmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır.

  Spora meraklı erkekler rahatlık ve konforuadidas erkek spor ayakkabları ile tamamlarken,renk tercihinde zorlanan bayanlaradidas kadın spor ayakkabılardan birden fazla model ve renk satın almak zorunda kalabiliyorlar. Bu zorunluluk adidas’ın bayanlara sunduğu tercihlerin fazlalığını açıkca gösteriyor.

  Sizler için rahatlık ve şıklığı bir araya getiren,sizleri spora yönlendirme becersine ve teknolojisine sahip olan adidas ürünlerini daha detaylı incelemek istiyorsanız,adidas Türkiye sizler için Enderspor.com’ da sizler için online satışta!