Markalar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
Speedo

Speedo

kategorisinde813 adet ürün bulunmuştur
    Yüzücü malzemelerinin bir numaralı markası olanSpeedo,kalitesi ve rahatlığı ile ön plana çıkıyor.

    Kadın,erkek ve çocuk modelleriyle beğeni toplayan ürünler ile yüzme keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Speedo koleksiyonundamayo,şort mayo,terlik,bone,deniz ayakkabısı,havuz çantası,gibi yüzme için gerekli olan birçok ürünü bulabilirsiniz.

    Speedo’nun üretmiş olduğu mayolar renkleri ile enerjik bir hava yakalamanızı sağlarken,daha rahat ve daha hızlı yüzme performansı sergilemenize yardımcı olur. Her vücut tipine göre tasarlanan Speedo mayo modelleri profesyonel yüzücülerin ilk tercihi olduğu kadar amatör yüzücülerin de öncelikli tercihlerindendir. Yüzme esnasında beden hareketlerini zorlamayacak şekilde tasarlanan Speedo mayolar sudan etkilenmeyen özel kumaş yapıları sayesinde yüzme sırasında koruma sağlıyor hem de daha rahat yüzmenize olanak sağlıyor. Kadın ve erkekler için farklı renk ve beden alternatifleri olan Speedo mayo modelleri hızlı kuruyabilen özelliği sayesinde sağlığınızı ve bedeninizi koruyor. Slip kesim modellerin yanı sıra uzun veya kısa şort olarak tasarlanan mayolar renkli tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Suda vakit geçirmeyi sevenler için ideal olan Speedo mayoları klasik mayo modellerinden apayrı teknolojide tasarlanıyor. Speedo kadın mayosu modelleri canlı renk ve detaylarıyla büyük beğeni topluyor. Kadın ve erkekler dışında çocukları da ihmal etmeyen Speedo yüzücü mayo modelleri kız ve erkek çocuklar için farklı yaş gruplarına hitap eden modellerle çocuk kategorisinde sunuluyor. Mayolar dışında bone,gözlük,paletler,terliklerde Speedo koleksiyonu içinde yer alıyor.

    Yüzmeyi en verimli ve en konforlu yapabilmek için ilk akla gelen markalardan biri olan Speedo marka yüzücü mayo modellerine sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yüzme keyfini doyasıya yaşamak isteyenlerin vazgeçilmeziSpeedo yüzücü ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor.