Kettler

Kettler

kategorisinde17 adet ürün bulunmuştur
    Fitness sektörünün öncü firması olanKettler Almanya markası olup,günümüzde sektöründe birçok yeniliği ve öncülüğü beraberinde getirmiştir. Geçmişte de başarılarıyla bir çok ödüle layık görülen marka 68 yılda Global bir Dünya markası haline gelmiştir. 120 ülkede faaliyet gösteren marka son teknoloji ile üretilen ürünlerini Türkiye’de de sporseverlerle buluşturmaktadır. 1981 yılında itibarenEnder Spor A.Ş tarafından temsil edilen marka’nın tüm Dünya’da adı kalite ile eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. Ürün yelpazesi içindekoşu bantları,eliptik bisiklet,dikey bisiklet,Fitness istasyonları,Fitness sehpaları ve daha bir çok farklı spor aletlerini barındırmaktadır. Spor salonu konforunu evinize taşıyan marka kaliteli olması,dayanıklılığı ve yenilikçi dizaynı sayesinde sporseverlerin ilk tercih olmuştur. Dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilenKettler spor aletleriyle sporu keyifli hale getirebilirsiniz.

    Sitemizde yer alan eliptik bisikletler arasında Kettler markası dikkat çekmektedir. Kettler eliptik bisikletler spor yaparken keyifli vakit geçirebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle sıradan koşu bandı ya da aerobik egzersizlerinden sıkılanlar için idealdir. Kısa süreli egzersizler bile yoğun enerji yakılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle spor salonlarında oldukça popüler bir egzersiz aletidir. Özellikle interval antrenmanlarla olumlu sonuçlar kolaylıkla gözlenebilmektedir. En çok tercih edilen dikey bisiklet markalarından olan Ketler marka bisiklet pratik kullanımıyla birçok sporcu tarafından da tercih edilmektedir.

    Koşu bandı denince akla gelen en iyi markalardan biri olan Kettler koşu bandı modellerine zengin ürün çeşitliliğimiz ile ulaşabilirsiniz. Çok yönlü kullanım imkânı sunan koşu bandı modelleri ile aynı zamanda tv izleyebilir,müzik dinleyebilir iki işi bir arada yapmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Koşu bandının özellikleri arasında adım sayar,hareket algılayıcı,kalp atış ölçer,müzik çalar gibi özellikler bulunuyor. Kolayca taşınabilen,az yer kaplayan koşu bandı modellerinin yanı sıra farklı performansa sahip birçok model bulunuyor.

    Kettler ürünlerini incelemek,uygun fiyatlarla ulaşmak için sitemizi ziyaret edin.