Snow

KAYAK KİRALAMA MERKEZİ


Kayak ve Snowboard için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri tek bir noktada bulabileceğiniz kiralama merkezimizde, dünya standartlarında en yeni ve üst düzey ekipmanların keyfini çıkarın. Her yaş ve seviye için uygun kayak ve snowboard ekipmanlarını kiralama merkezimizde hijyenik koşullarda deneyebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Kişisel eşyalarınızı size özel ısıtmalı dolaplarda saklayabilirsiniz. Kiralama sistemi ile hizmete sunulan tüm ürünler 2021 modeldir.
Snow

KAYAK & SNOWBOARD DERSLERİ


Ender Spor Erciyes kayak kiralama merkezimizde kayak eğitimi veren profesyonel eğitmenlerimiz ile birlikte, çok eğlenceli zaman geçireceksiniz. Öğrencilerimizin güvenilir ortamda profesyonel eğitmenlerimiz ile birlikte, doğru, kaliteli kayak ve snowboard ekipmanları ile ders yapmalarına imkan sağlamaktayız. Eğitmenlerimiz kayak & snowboard seviyenizi geliştirmek için gerekli olan ekipmanları seçmenizde yardımcı olurlar. Belgeli eğitmenlerden alacağınız dersler sizin ve ailenizin daha keyifli kayak veya snowboard tecrübesi sunar. Özel ders talepleriniz için önceden iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Snow

RADISSON BLU HOTEL

Radisson Blu Hotel'de konforlu ve unutulmaz bir kış tatili için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. 60 geniş odadan birinde rahatlayın ya da Erciyes Dağı'nın güzel manzarasına sahip açık ve kapalı havuzlara dalmanın keyfini çıkarın. Erciyes Dağı Kayak Merkezi'nin kalbinde bulunan ve nefes kesen dağ manzarasına sahip, bölgenin en yeni ve en lüks oteli Radisson Blu Mount Erciyes’in içersinde 750 m2 alana sahip, Dünya standartlarında en yeni kayak ve snowboard ekipmanları ile donatılmış Türkiye’nin en büyük kiralama merkezinde kayak keyfinizi doyasıya yaşayın! Kayseri Uluslararası Havalimanı'na 30 dakika, şehir merkezine 25 dakika ve Kapadokya'ya 50 dakika uzaklıkta olan otelin büyülü atmosferinde en yeni kayak ve snowboard ekipmanları ile kiralama yapabilirsiniz. Develi kapısı yakınında elverişli bir konumda, dağın tüm asansör sistemlerine ve ayrıca kayak sonrası otele ve kayak odasına doğrudan erişim imkanı ile hızlı ve konforlu bir deneyim sunan tesislerin keyfini çıkarın.
Snow

REZERVASYON & İLETİŞİM

RADISSON BLU MOUNT ERCİYES

Melikgazi İlçesi Hisarcık Mah. Tekiryaylası Küme Evleri No. 163 / KAYSERİ

 

Snow   +90 552 805 94 80

Snow   Whatsapp İletişim

Snow  [email protected]

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ Snow Snow