Markalar
Fiyat Aralığı
TL
-
TL
CMP

CMP

kategorisinde324 adet ürün bulunmuştur
    Kayak severlerin vazgeçilmez markası olanCMP,İtalya’da kayak ve outdoor malzemelerinin üretimi için kurulmuştur. İtalyan şıklığını,Türkiye’ye getirenEnder Spor sayesinde,spor yaparken de modayı takip edebilirsiniz. İtalya üretimi olan ürünler,kalitesiyle ilk tercihler arasında yerini alırken,CMP markası şık tasarımlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Nefes alabilen kumaş yapıları ilekayak sporuyla uğraşanların vazgeçilmezi olan markanın,hem çocuklara hem yetişkinlere özel tasarlanan rengârenk koleksiyonu beğeninize sunuluyor.

    Kayak yaparken ihtiyaç duyulan,kayak montu,kar botu,eldiven,yelek,bere,saç bandı,içlik gibi yüzlerce ürün çeşitliliği yer almaktadır. İyi bir kayak deneyimi içinkayak malzemelerinin seçimi oldukça önemli olduğundan CMP kalitesiyle ve güvencesiyle kuşkusuz iyi bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız.

    Kayak yaparken,doğru bir bot seçimiyle,performansınızı arttırabilirsiniz.CMP kar botları,su ve kar koşularına karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup,Waterproof özelliği ike dikkat çekmektedir. Üst yüzey kısımları orijinal deriye sahip botlar,iç yapısında bulunan kürk izolasyonu ile de ayağınızı sıcacık tutmaktadır. Suya dayanıklı yapısı sayesinde kış günleriniz CMP kar botları ile mükemmel geçecek. Farklı renk ve modeller arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz.CMP mont modelleri de farklı renk skalasıyla bembeyaz karların üzerinde çok hoş bir görüntü sunuyor. Rüzgâra ve suya karşı etkili koruma sağlayan CMP montlar hızlı kuruma özelliğiyle teri dışarı atarak terlemenizi engeller. Vücudun rahat nefes almasını sağlayarak aktiviteler sırasında sürekli kuru kalmasında yardımcı olur. Sıcaklı -25te olsa buzlu soğuk havalarda hiç üşümeyeceksiniz. Kayak yaparken ya da Outdoor aktivitelerinde veya günlük yaşamda şık tasarımları sayesinde çok rahat kullanabileceğiniz CMP montlar her zaman ilk tercihler arasında yer alacaktır.

    CMP kayak eldivenleri de soğuktan korumada oldukça etkilidir. Kadınlar için özel olarak üretilen saç bantları ve her yaşa uygunCMP bere modelleri de soğuktan korurken,cool bir hava katacak.

    Kayak ve Outdoor sporu için oldukça önemli olan CMP markasının ürünleri arasından siz de seçiminizi yapabilir,yenilenen koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Ücretsiz kargo ikonu bulunan ürünleri sipariş ederek kargonuzun ücretsiz adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.