Julbo

Julbo

kategorisinde46 adet ürün bulunmuştur
    Dünyadakayak kaskı,kayak gözlükleri,gözlük camı,güneş gözlüğü,üretiminde en kaliteli markalardan biri olanJulbo,yüzlerce satış noktası ile ürünlerini sporseverlerle buluşturuyor. Fransız gözlük endüstrisin vadisinde Jules Baud tarafından kurulan marka,optik gözlüğü tasarlama işine başladı. 20.yüzyılın başlarında,dağlarda gözlerini korumak isteyen Chamonix kristal avcılarının talebi üzerine ilk Crisalliers güneş gözlüğü tasarlayarak Julbo’nun optik güneş koruma hikâyesinin başlamasına adım attı. Türkiye distribütörlüğünü yapanEnderspor aradığınız en kaliteli ve her yıl yenilenengözlük modellerini siz sporseverlerle buluşturuyor.

    Kayak gözlüklerinde lens seçimine özen gösterilmelidir. Gözlüklerin alt ve üst kısmında bulunan hava kanalları ve özel kaplamalar sayesinde yansıma ve buharlanmalar önlenmiş olmaktadır. Julbo modeli gibi bazı modellerde yer alan çift lens dual link özelliği sayesinde net görüş sağlanırken rengarenk ürün çeşitliliği ile kayak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

    Kayak modellerinde Julbo markası dikkat çekerken hem çocuk hem de yetişkinlere uygun koleksiyonda rengârenk ve desenli modeller ile kayak yaparken de modayı takip edebilirsiniz.Kayak kaskları kayak yaparken spor esnasında düşme,çarpma ve alınacak darbelere ve hasarlara karşı koruyucu etkide bulunduğundan kayak sporu için oldukça önemlidir. Kayak kaskları arasında mavi,yeşil,kırmızı,beyaz,pembe,siyah gibi renk çeşitliliğine sahipJulbo marka kasklar ön plana çıkmaktadır.

    Kayak sporu için oldukça önemli olan malzeme seçimi için ihtiyacınız olanJulbo kayak malzemelerini sitemiz üzerinden inceleyebilir,yenilenen Julbo koleksiyonunu takip edebilirsiniz.Julbo güneş gözlüklerinin eşsiz ve mükemmel koruyuculuğuna Julbo farkıyla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo ikonu bulunan ürünlerde siparişinizi ücretsiz olarak tamamlayabilir tek tıkla adresinize teslim sipariş verebilirsiniz.