Chiba

Chiba

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    1853 yılında Avustralya’da kurulanspor eldivenleri üretimi konusunda büyük bir başarıyla ilerleyenChiba,birçok sporcunun tercih ettiği Dünya’da lider bir marka haline gelmiştir. Kalite ve dayanıklılığıyla adından söz ettiren Chiba,uzun ömürlü sağlam eldivenleri ile büyük ilgi görmektedir.

    Fitness,ağırlık çalışmaları,futbol gibi spor alanlarında ihtiyaç duyduğunuzChiba eldivenleri sitemizde satışa sunuyoruz. Ağır antrenmanlarınızda işinizi görecek,mükemmel kavrama özelliği ile tuttuğunuzu kopartmanızı sağlayacak eldivenler ile kendinizi en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz. Chiba marka eldivenler orijinal ve tescilli modeller olup,renk çeşitliliği ile farklı kombinler yapmanıza imkân tanır. En ağır antrenmanlarda bile rahatlığınız düşünülerek üretilen eldivenler üst düzey kalite tasarlanan,keskin hatlara sahip eldivenlerdir. Eldiven modelleri arasında mavi,yeşil,kırmızı,beyaz,siyah gibi renk çeşitliliğine sahip Chiba marka eldivenler dikkat çekmektedir. Eldivenler genel olarak iç kısımları deri,üst kısımları likralı kumaşlardan üretilmiştir. Bilek kısımlarında bulunan tek lastikli cırt sayesinde ve parmak ucu askıları sayesinde kolay takma ve çıkarma imkânı sağlar. Ağırlık ve bisiklet çalışmaları için ideal modellerdir. 30 derecede kolaylıkla yıkayabileceğiniz eldivenler,uzun süreli kullanım sağlar. Parmaklı modellerin yanı sıra parmaksız modellerdeChiba koleksiyonu içinde yer almaktadır.

    Fitness ve ağırlık çalışmaları için oldukça önemli olan eldiven seçimi,el ve boyun pedi ve entrenman kemeri gibi ihtiyacınız olanları sitemiz üzerinden inceleyebilir,yenilenen Chiba koleksiyonunu yakından takip edebilirsiniz. Chiba eldivenlerinin eşsiz ve mükemmel performansına Chiba farkıyla ulaşabilirsiniz.Ücretsiz kargo ikonu bulunan ürünlerde siparişinizi ücretsiz olarak tamamlayabilir,tek tıkla adresinize teslim sipariş verebilirsiniz. Dünyaca ünlü Chiba ile en kaliteli eldivenler arasından seçiminizi yapın,antrenmana sağlam başlayın.