Horizon

Horizon

kategorisinde 5 adet ürün bulunmuştur
  HORIZON CITTA SERIES

  Horizon Citta Series

  Ev tipi şık kondisyon aleti. Ofis ortamında spor keyfini, evinizde keşfedin!

  Herkes vücudunu rafine etmek ve sağlığını iyileştirmek için doğru araçları istese de, herkes, alanına hakim bir parça büyük araç istiyor, özellikle de bu alan aile ve konukların bir araya gelmesi için iki katına çıkarsa. Citta Serisi, bu ikilemi, kalite ve performansı feda etmeden minimalist ve modern bir tasarımla çözer.

  CITTA SERİSİ İLE TANIŞIN

  İtalyanca "Kent" anlamına gelen Citta kelimesi ile adlandırılan bu Seri, kentsel konutlarda şeklin ve işlevin şık bir kombinasyonunu sunmak için tasarlanmıştır. Citta Serisinin aerodinamik, güzel ve basit ekipmanları akıllı sayılabilir, çünkü şık fitness ve kalite tasarımının herkese açık olması gerektiğine inanıyoruz.

  SİZE ÖZEL CITTA

  Tamamen Sizin İçin Tasarlandı

  Citta, stilinize, evinize ve hayatınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Sizinle egzersiz arasındaki gereksiz olan her şey elendi. Geride kalan aerodinamik hatlar ve şık kıvrımlar, yaşam alanınıza uyan modern ve çık bir görüntü oluşturur. Eviniz için Citta'yı seçtiğinizde, yaş, yetenek seviyesi veya fitness hedefleri ne olursa olsun, ailenizin her üyesi için kolay erişilebilir bir ekipman sizi bekliyor olacak.

  Altın Dokunuş

  Siyah ve altın zamana bağlı olmayan kombinasyonu, alanınıza açıkça benzersiz bir incelik getirir.

  Şekillendirilmiş Eğriler

  Her parçanın yontulmuş, aerodinamik çerçeveleri çağdaş iç mekan tasarım stilleri ile güzel bir şekilde harmanlanır.

  Temiz & Basit

  Net, basit ekranlarımız, bilmeniz gereken her şeyi size en iyi netlikle söyler.

  Hoş Geldiniz Formları

  Her çerçevenin kolay erişimli tasarımları, herhangi bir aile üyesinin daha iyi sağlıklı yolculuğa başlamasını mümkün kılmaktadır.

  Hayatınıza Uygun Şekilde Özelleştirin

  Egzersiz bisikletine veya koşu bandına bir masa ekleyebilir, koşu bandına tırabzan katabilir ve siyah veya beyaz / gri platformlar arasından seçim yapabilirsiniz.

  Doğal olarak şık

  Doğadan ilham alan seçkin bir kabuk desen, yaşam alanınıza ince bir organik tarz dokunuyor.