Eastpak

Eastpak

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    Amerikan ordusuna ürettiği çantalar ile adını duyurmayı başaranEastpak,günümüzde de yediden yetmişe her yaşa hitap eden çantalarıyla popüler bir marka olmayı başarmıştır.

    Özgün tasarımları ve ürün çeşitliliği ile çok beğenilen bir marka olan Eastpak,harika sırt çantaları ile her kesimin gözdesi haline gelmiştir. Önceleri sadece öğrencilerin tercih ettiğisırt çantaları kullanışlı yapılarıyla günümüzde seyahat etmeyi seven,sık sık kamp yapan insanlar tarafından da tercih edilmektedir. Hava geçiren yüzeylere sahip sırt çantaları,su geçirmez özelliği sayesinde eşyalarınızı korumanıza yardımcı oluyor. Seyahate giderken rahatlıkla kullanabileceğinizEastpak sırt çantaları kısa süreli seyahatlerinizde olduğu kadar uzun süreli seyahatlerinizde güvenle kullanım sağlar. Out Of Office model sırt çantaları ofis eşyalarını koyabileceğiniz ve laptop cebi sayesinde bilgisayarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz iş için ideal sırt çantalarıdır. Ayrıca günlük yaşantınızda da bölmeleri ve fonksiyonel kullanımı ile ideal bir çantadır. Eastpak markasının ikonik ürünlerinden biri olan padded sırt çantası geniş ana bölmesi ile A4 formatında kitap ve kırtasiye malzemeleri için geniş yer sağlar. Kalın sırt destekli tasarımı ile kolay ve rahat taşıma sağlar. Sırtınıza yük olmadan taşıyabileceğiniz,ergonomik sırt çantaları en çok tercih edilen tasarımlardan biridir. Eastpak sırt çantası serisinin bir diğer modeli ise okul ve iş eşyalarınızı taşımanızda mükemmel bir seçim olan floid modelidir. Yastıklı köpük gövdesi sayesinde bilgisayarınız koruma altında olacaktır. Yastıklı ergonomik omuz askılığı konforlu ve rahat bir kullanım sunar. Önde bulunan dikey fermuarlı cebi,ön panelin altında bulunan cep,aksesuarlar için kullanılan öndeki cepler ve şişe koymanıza yarayan yan cepler oldukça kullanışlıdır. Yan sıkıştırma klipsler ile çantanın şeklini dilediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Sırt çantaları dışında,Eastpak postacı çantalarını da bulabileceğiniz sitemizde,çok fazla yer kaplamayan,cüzdan,cep telefonu gibi eşyalarınızı taşıyabilmeniz için bu çantaları tercih edebilirsiniz.

    Dünyaca ünlü marka olan Eastpak çanta modelleri arasından dilediğiniz renk ve tasarımda olan çantayı seçebilir,kaliteye uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.